איזה כיף קיבלת את הגביעונית שלך,אבל רגע, מה עושים עכשיו ?המדריך השלם לכמה צעדים ראשונים עד שתלמדי לרוץ איתה. ❤

רחצה ראשונה,
גם גביעונית חדשה דנדשה צריכה סטריליזציה ראשונה ופה אני ממליצה להתחיל רגע לפני הכל. בין אם ברשותך סטריליזטור למיקרו או סתם סיר ייעודי, יש להקפיד על הוראות ההרתחה לגביעונית שברשותך. יש לשטוף אותה קודם כל טוב טוב במים זורמים אפשר לשלב סבון טבעי ולבצע סטריליזציה ראשונה לפני שימוש.
אפסון , ברוב החברות המובילות של הגביעוניות תקבלי את הגביעונית בליווי שקיק בד מכותנה. השקיק מיועד עבורך לשמור את הגביעונית שלא בווסת. בין אם בתיק או במגרת התחתונים, חשוב להקפיד על אפסון במקום שאינו רטוב, לח ויבש לגמריי.
שימוש ראשון,
אז אחרי שרחצנו, קראנו וקיבלנו ווסת - וכן קיבלנו ווסת וכאן אני רגע נעצרת. גביעונית לא צריכה הכנות מיוחדות או ניסוי על "יבש". חשוב לזכור שלא בווסת הנרתיק שלנו מתנהג אחרת לגמריי ויתכן והכנסה שלא בווסת תייצר לנו כאבים, חוסר הצלחה וסתם טעם רע על משהו שבפשטות יכול להצליח דיי בקלות. אז ווסת, דימום ראשון או ממש דימום אפשר להתחיל! עוד על רחצה ושמירה על הגביעונית שלך כאן 
image alt
image alt

החדרה, קיפול ומה שבניהם....


אז איך מקפלים ומחדירים ?
כן! יש כמה דרכים לקפל גביעונית , ריכזתי כמה קיפולים קלים ועיקריים
כאן 

הוצאה,
הוצאת גביעונית אחרי 8 שעות שימוש ראשונות שלנו עברה בהצלחה רבה, ראינו את האור ושאלנו את עצמנו איך לא עברנו קודם לדבר הקטן והפלאי הזה ועכשיו הזמן לרוקן. אז קודם כל ומילת המפתח - נינוחות. חשוב ביותר להיות במקום בטוח, נוח לפחות לפעם הראשונה. אפשר בזמן המקלחת ואפשר בשירותים, את בוחרת. ההוצאה מתבססת על כמה פעולות פשוטת - צביטה של בסיס הגביעונית, שחרור ואקום, משיכה כלפיי מטה ודחיפה עדינה במקביל בכדאי לא לייצר לחץ על המשיכה (צריך שיהיה דואט שכזה).
x

#{title}

#{text}

#{price}